Topcon

CL-55

Jauns 4G modems, kura darbība notiek e-SIM sistēmā. Informācija, kas savākta no lauka, tiek nosūtīta caur modemu uz Topcon Lauksaimniecības Platformu (TAP).

Modems ļauj nolasīt dažādu traktora CANBUS informāciju, kas ietver degvielas patēriņu, atrašanās vietu, ātrumu, dzinēja stundas un degvielas līmeni un citus rādītājus.

Tāpat modema nodrošina interneta savienojumu, kas var tikt izmantots RTK lietošanai.  

TAP (Topcon lauksaimniecības platforma)

Uz mākoņa balstīta platforma, kas apvieno un saglabā visā uzņēmumā izmantoto iekārtu datus. No ISOBUS mašīnām saņemtā informācija, tostarp ātrums, laiks, daudzums un pārklājuma zonas, tiek automātiski augšupielādēta lauka failos, šo informāciju var lejupielādēt kā lauka atskaites.

 Izmantojot traktorā modemu CL-55, iespējams izveidot visu lauku pārskatu, ģenerēt datu atskaites un pārvaldīt mašīnu parku.

Vadības termināli, stūres kontrolieri – uztvērēji, ISOBUS kabeļi, programmatūras risinājums, elektriskā stūre, hidraulika, elektroinstalācija.

TOPCON XD+ 12.1″
ISOBUS terminālis

Topcon XD+ ir jauns, 30,7 centimetru, lietotājam draudzīgs ISOBUS terminālis, ko var konfigurēt atbilstoši lietotāja vajadzībām. Ar dažādu licenču palīdzību iespējama automātiska sekciju vadība, darbs ar mainīgo normu apstrādi, ISOBUS aprīkojuma vadība, automātiskā stūrēšana u.c.

TOPCON XD 7″
ISOBUS terminālis

Topcon XD ir jauns, 17,8 centimetru, terminālis, ko var izmantot vienkāršiem lauka uzdevumiem, piemēram, automātiskai stūrēšanai vai vienkārši kartes skata izmantošanai. Ekrāns darbojas gan ar EGNOSS, gan RTK risinājumiem. ISOBUS ierīču un to iespēju izmantošanai var pievienot arī dažādas licences.

TOPCON AGS-2

Stūres kontrolieris/uztvērējs

AGS-2 ir Topcon jaunākā stūres vadāmā antena, kas īpaši izstrādāta lauksaimniecībai. Antena ļoti labi tiek galā sarežģītos apstākļos, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. AGS-2 izmanto GPS, GLONASS, Galileo un Beidou korekcijas signālus, lai nodrošinātu stabilu un vienmērīgu darbības signālu

TOPCON AGM-1
uztvērējs

AGM-1 ir kompakta pozīcijas antena, kuru ir ērti lietot. Stabilai darbībai AGM-1 izmanto GPS, GLONASS, Galileo un Beidou korekcijas signālus. Antena ir izstrādāta lietošanai skarbos apstākļos, lai nodrošinātu ilgu un bezrūpīgu lietošanas laiku.

TOPCON AES-35
Stūres elektromotors

AES-35 ir elektriskā stūre, kas dod automātiskās stūrēšanas iespēju jebkuram traktoram, kuram tādas nav, un spēj vadīt arī RTK precizitāti. Vienkāršā elektriskās stūres uzstādīšana rada iespēju vienu komplektu izmantot vairākās dažādās mašīnās – gan veicot lauka darbus ar traktoru, gan ražas novākšanas laikā ar kombainu. AES-35 ir savietojams ar visiem Topcon X un XD sērijas termināliem un AG sērijas stūres kontrolieriem.

Ar citiem risinājumiem varat iepazīties šeit vai sazināties ar mums:
https://www.topconpositioning.com/crop-production