Sadarbība

Smartfield SIA sadarbojas ar sekojošiem Latvijas, Igaunijas un Eiropas uzņēmumiem

SMARTFIELD OÜ – www.smartfield.ee

Sadarbība ar Smartfield OÜ izveidojās 2022. gada sākumā, kad uzņēmums nolēma precīzās lauksaimniecības pieredzi un risinājumus izplatīt arī Latvijā. Smartfield OÜ ir Amazone un Krone lauksaimniecības tehnikas pārstāvis Igaunijā, tieši Lēnes un Ida-Virumaa reģionos, kā arī AUGMENTA un TOPCON Agriculture zīmolu izplatītājs visā Igaunijā

Hadlat-Invest SIA – https://www.topcon.lv

Hadlat-Invest ir Topcon Agriculture precīzās lauksaimniecības tehnoloģiju importētājs Latvijā, sadarbība sākās 2022. gadā. Smartfield SIA izplata Topcon lauksaimniecības produktu zīmolu visā Latvijā pamatojoties uz šo sadarbību.

Augmenta Agriculture Technologies SMPC – www.augmenta.ag

Augmenta zīmolu izveidoja divi grieķi, kuri izgudroja reāllaika lauka skeneri, ko var izmantot gan veģetācijas uzraudzībai, gan mēslošanai un AAL izmantošanai vadoties pēc skenētās platības un izveidotās lauka kartes. Šobrīd iekārta ieguvusi plašu atpazīstamību visā pasaulē.

DCM (Dal Cero Metalworking S.N.C.) – www.dcmspreaders.com

DCM ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1980. gadā Veronā, Itālijā, ražojot izkliedētājus, piekabes, urbjus un citu mazo tehniku. Arī šobrīd uzņēmumu vada ģimenes locekļi, bet jau ar jaunu, modernu skatījumu ražot inovatīvas iekārtas izmantojot visas jaunākās tehnoloģijas.